Luzodajnia

Forum wielotematyczne dla każdego !

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witamy na Forum wielotematycznym dla każdego ! - Luzodajnia

#1 2015-11-09 17:46:55

Serpers
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-08
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Zmień...

Słuchaj, nie żebym coś, ale zmień forum wielotematyczne, na jakieś tematyczne, bo ogólnie ludzie jak będą zaglądać to zobaczą... co? No właśnie. Forum, nie mające praktycznego celu. Forum tematyczne? Poszukaj mi chociaż jeden, który by działał.
Forum jest tworzone do celów o określonej tematyce, np: PBF Fantasy, Wiedźmin, Forum o Motorach, itp. To ma znaczniej, znaczniej większę szanse zaistnieć niź takie forum tematyczne. Ludzie chcą określonego forum o ich upodobaniach. (hobby, praca, itp) Pamiętaj, że forum to przekazywanie informacji, a tego będą chcieli właśnie forumowicze. Więc...

.. zmień forum na jakiś określony temat, bo takie nie ma prawa bytu. A jak już, to tylko na krótką chwilę. Radzi Serper, Tworzyciel Światów i słabej jakości Youtuber! [dblpt]D

Offline

#2 2015-11-09 19:26:35

Lisciu
Założyciel
Skąd: Zamość/Szczebrzeszyn
Dołączył: 2015-06-05
Liczba postów: 283
WWW
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Zmień...

Serpers napisał/a:

Słuchaj, nie żebym coś, ale zmień forum wielotematyczne, na jakieś tematyczne, bo ogólnie ludzie jak będą zaglądać to zobaczą... co? No właśnie. Forum, nie mające praktycznego celu. Forum tematyczne? Poszukaj mi chociaż jeden, który by działał.
Forum jest tworzone do celów o określonej tematyce, np: PBF Fantasy, Wiedźmin, Forum o Motorach, itp. To ma znaczniej, znaczniej większę szanse zaistnieć niź takie forum tematyczne. Ludzie chcą określonego forum o ich upodobaniach. (hobby, praca, itp) Pamiętaj, że forum to przekazywanie informacji, a tego będą chcieli właśnie forumowicze. Więc...

.. zmień forum na jakiś określony temat, bo takie nie ma prawa bytu. A jak już, to tylko na krótką chwilę. Radzi Serper, Tworzyciel Światów i słabej jakości Youtuber! [dblpt]D

Jak nawet nie wiem na jakie mam zmienić [dblpt]D
Podeślij pomysł o czym mógłbym je zrobić [sred])

Offline

#3 2015-11-09 20:37:04

Serpers
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-08
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Zmień...

Chłopie! Jak nie wiesz co zrobić, to się w ogóle nie bierze się za tworzenie forum! Ja ci dawać pomysłów nie będę. Prędzej sam bym zrobił jakieś forum, ale na głowie mam Nazoomę i Caelum, i Youtube,i cała kuźwa resztę. [dblpt]D

Słuchaj, najlepiej zrób forum o swoim hobby (albo blog, jak kto woli). Najlepiej robi się forum o czymś, o czym się bardzo dobrze zna, nieprawdaż?
Ja na przykład mógłbym zrobić forum o tematyce Fantasy, bo to znam i lubię,(lubię... phę! Ja to Kocham) bądź o tematyce science-fiction, o książkach i grach RPG (m.in: Neuroshima, D&D, Warhamer Fantasy). Bo to znam i lubię! Łatwiej, jest mi też znaleźć mi takich osób co takie typu rzeczy lubią. [dblpt]D

Offline

#4 2015-11-09 21:03:44

promyk
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-10
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Zmień...

Nie do końca się zgadzam jest wiele aspektów.
1.Nasze fora są darmowe i głownie mogą zaistnieć w gronie tych którzy, też używaj Puna, mało która forum przebija się na większa skale niż otoczka Pun'a. Trzeba mieć naprawdę dobry temat forum by się wybić na darmowym hostingu (np. pewne forum o samochodzie tzw. "golfie" - to nie reklama).
2.Forum o wszystkim jak to ma sens tylko jeżeli mówimy o skali Puna na większą skale ma szanse = 0
3.Co do tematyki to trochę się zgadzam z  Serpers'em  ale to nie chodzi bo robić forum na jakiś tematy tylko chodzi o to by zrobić forum na taki temat na który jest zapotrzebowanie. Czyli trzeba zakładać fora z tematyką o której ciężko przeczytać w google albo jest mało informacji wtedy nasze szanse rosną znacząco. Tylko trzeba pamiętać o tym by znać się na tematyce naszego forum. ( Mi się np. marzy jakieś forum o BeatBoxe z prawdziwego zdarzenia ale nie zakładam takiego bo zbyt jeszcze mało umiem)
4.TRZEBA PAMIĘTAĆ, BY FORUM BYŁO DOBRE TRZEBA SPORO PRACY! I nie kopiować treści od innych bo ludzie to zobaczą i się zniechęca.

Ostatnio edytowany przez promyk (2015-11-09 21:05:46)

Offline

#5 2015-11-09 22:25:15

Serpers
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-08
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Zmień...

Dałbym powyższemu lajka, no ale nie ma jak [dblpt]D  [dblpt]D

Offline

#6 2015-11-09 22:29:58

Lisciu
Założyciel
Skąd: Zamość/Szczebrzeszyn
Dołączył: 2015-06-05
Liczba postów: 283
WWW
Windows 7Chrome 46.0.2490.80

Odp: Zmień...

Myślę, że postaram się utrzymać to forum dopóki nie upadnie. Nie będę się poddawał bo jest mało użytkowników itd.  [dblpt]good[dblpt]
Będę walczył do końca [dblpt]strongmen[dblpt] , dopóki ktoś odpowiada w tematach, zakłada nowe wątki i ogólnie się udziela na forum !
I nie będę wystawiał białej flagi  [dblpt]peace[dblpt]  o nie [dblpt]D

Pozdrawiam Listek  [dblpt]dumny[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot