Luzodajnia

Forum wielotematyczne dla każdego !

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witamy na Forum wielotematycznym dla każdego ! - Luzodajnia

#1 2015-08-05 21:32:50

Lisciu
Założyciel
Skąd: Zamość/Szczebrzeszyn
Dołączył: 2015-06-05
Liczba postów: 283
WWW
Windows 7Chrome 44.0.2403.125

KaeN

kaen+56208.jpg

Słucha ktoś?
Słucham, ogólnie kręci mnie jego nuta zarówno w RSA jak i KonQrent. Dosyć dawno temu już słyszałem jego nagrywki i powiem szczerze podpasował mi jego hardcoreowy styl nawijania. "Żyj Albo Umieraj" dla mnie kozak nuta - kozackie tracki jak i beaty które mogą spowodować ciarki na ciele. "Sztuka Ulicy" z pewnością jedna z moich "ulubionych" płyt na Media Playerze - zwłaszcza kawałki "kolejny krok" który jak do tej pory jeszcze mi się nie znudził choć katuje go minimum dwa razy dziennie, "Moralny upadek" -- czyta prawda, życiówka - konkret.. W tym roku ma kolejną trzecią solówkę wydać - ostatnio rozmawialiśmy na gg i coś taką "famę" mi napisał. Jak będzie? Czas pokaże [dblpt]) Kolejnym krążkiem na którym Jego słuchałem był bez wątpienia projekt pt. eSNka "Unikat" na którym też dobrze wypadł. Miałem ją na odsłuchu ze trzy razy więc .. Jeszcze nie mam "zdania" na ten temat. No i przede wszystkim KonQrenT (w którego skład wchodzi sam KaeN + EsKa, Beny, Stashek, Coma). Ogólnie mam sentyment do tych dwóch krążków mam tu na myśli "Konqrent" i "Renesans Sanockiego Andergrandu" (RSA). Można było go również usłyszeć na składańce DJ 600V kawałku "U Nas Na Śródmieściu" -- konkretnie poleciał zwrotkę.

Offline

#2 2015-11-08 22:34:11

umar
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-08
Liczba postów: 13
Windows VistaChrome 46.0.2490.80

Odp: KaeN

Najgorszy raper w Polszy wraz z Dioxem, Wolałbym wysłuchać całą dyskografię Justina Biebera niż tego łaka w masce. Tet go pięknie zjadł jednym dissem, a ten tylko niedorozwinięcie kurwował bez argumentacji jak dziecko.

Ogólnie gówna się nie tyka więc całej jego dyskografi nie wysłuchałem, ale paru poedyńczych kawałków tak i miałem taką minę:  [dblpt]huh[dblpt]


ra7lOc.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot